www.cvonline.hu

Gépszerelő

  • A hirdetés 845 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépszerelő

Feladatok:

  • Gépek, géprendszerek, gépelemek, mechanikus berendezések előírásoknak megfelelő összeszerelése;
  • Mechanikus, pneumatikus és hidraulikus rendszerek összeállítása;
  • Folyamatok dokumentálása.

Elvárás:

  • Gépipari végzettség (géplakatos, gépszerelő);
  • Termelő vállalatnál, gépszerelői munkakörben szerzett 3-5 éves gyakorlat;
  • Mechanikus, pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete és szerelésükben szerzett jártasság;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet;
  • Megbízható, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Továbbképzési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Tiszakécske, Bács- Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő