www.cvonline.hu

Gépszerelő

  • A hirdetés 1003 napja lejárt

Külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépszerelő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Fémipari alkatrészek összeszerelésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Rugalmas munkarend vállalása
  • Idegen nyelvtudás előnyt jelent

Feladatok:

  • Gépek, berendezések összeszerelése a kiadott rajz alapján
  • Csomagolásra történő előkészítés

Szükséges végzettség

  • középfokú végzettség érettségi nélkül
  • középfokú végzettség érettségivel

A cég rövid jellemzése

Több mint 20 éve Magyarországon működő külföldi tulajdonban lévő, egyedi, megmunkált acélszerkezet, gépek, berendezések gyártásával foglalkozó vállalat.

A cég fő működési területe

Gépipar

Információk a kiválasztási folyamatról

Önéletrajzot elektronikusan kérjük. Csak azokat a jelentkezőket hívjuk be személyes interjúra, akik megfelelnek a hirdetésben előírtaknak. Minden más jelentkező önéletrajzát az előírtak szerint határidőn belül megsemmisítjük.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő