www.cvonline.hu

Gépszerelő

  • A hirdetés 445 napja lejárt

Gépszerelő

Gépszerelő munkakörbe munkatársakat keresünk a cégünk által tervezett és gyártott gépek telepítésére, karbantartására és szervizelésére. A munkavégzés helye változó, országon belüli és külföldi munkaterületeken.
Cégünk profilját az alábbi honlapon tekintheti meg: Link megjelenítése

Elvárásaink:

  • alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • gépszerelő vagy lakatos végzettség
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • francia nyelvtudás
  • EX-es berendezések szerelésére jogosító bizonyítvány
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • saját gépkocsi

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú biztos munkalehetőség
  • szakmai fejlődés
  • versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzokat, a fizetésigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várunk.