www.cvonline.hu

Gépszerelő, lakatos

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Hidraulikus présgépeket karbantartó, javító cég gépjavításokban jártas, gyakorlott munkatársat keres,

munkakörbe

Feladatok:

  • Gépek, acélszerkezetek dokumentáció alapján történő javítása, karbantartása
  • Hegesztési vagy szerkezetlakatosi feladatok ellátása
  • Gépek, berendezések komplett felújítása

Elvárások:

  • Minimum szakiskolai végzettség (lakatos)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat lakatos munkakörben
  • Pontos precíz, önálló munkavégzés
  • Láng- és ívhegesztési (CO) ismeretek

Előny:

  • B kategóriás járművezetési tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Munkavégzés helye: Budapest, X.ker. Kozma utca

A jelentkezéseket a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek X. kerület (Budapest, Kozma u., 1108 Magyarország)
Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű