www.cvonline.hu

Gépszerelő Izlandon

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Munkavégzés helye: Izland

Munkakezdés ideje: azonnal

Izlandi partnerünknek keresünk, hosszú távra, angolul beszélő

iparigépszerelőt

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű angol nyelvtudás

– tapasztalat targonca, hernyótalpas dömper, személygépjármű javításban

– tervrajzról olvasás, gépek karbantartása

– jogosítvány (B kategória)

– hidraulikai ismeretek

Amit nyújtunk:

– munkabér átszámítva: kb 2910 euró/hó

– havi 225 munkaóra

Szállást biztosít a cég, minden hónap végén kerül levonásra a fizetésből a díja.

A kiutazáshoz szükséges repülőjegyet megveszi a cég, majd később levonásra kerül részletekben a fizetésből. A kiutazáshoz érvényes útlevél szüksége.

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben: E-mail cím megjelenítése
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves