www.cvonline.hu

Gépszerelő - géplakatos

  • A hirdetés 824 napja lejárt

A MÁV FKG Kft

munkatársat keres

MÁV FKG tevékenységi köre:

Cégünk, a MÁV FKG Kft. a MÁV. Zrt egyik leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, gép és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.

Főbb feladatok:

  • a Társaság saját- és szerződött partnerei részére végzett vasúti járműpark karbantartása és javítása;
  • acélszerkezeti gyártások kivitelezése;
  • fizikai jellegű munkakör.

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • acélszerkezeti vagy fémiparhoz köthető szakmunkás végzettség
  • ív- és lánghegesztő végzettség
  • min. 3 éves szakmai gyakorlat
  • önálló munkavégzésre alkalmasság
  • műszaki rajzolvasási képesség
  • terhelhetőség, stressz tűrés
  • 1 műszakos munkarend (esetenként 2 műszakos  munkarend) vállalása

  Juttatások:

  • Bér: Megegyezés szerint + Cafeteria

 Munkavégzés helye, ideje:

  •  A Társaság jászkiséri telephelye. Cím: 5137 Jászkisér, Jászladányi út 10.

Jelentkezés: Szakmai önéletrajz megküldését, valamint a végzettségek, képzettségek másolatait várjuk, jövedelem igény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő