www.cvonline.hu

Gépszerelő álláslehetőség azonnali kezdéssel

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

GÉPSZERELŐ

1 vagy 2 műszakos munkarendben

Feladatok:

  • Gépek szerelési, javítási és felújítási munkáinak elvégzése

  • Elkészült gépek, gépsorok tesztelésében való közreműködés

  • Szerelések dokumentálása

  • Új gépek berendezések termelésbe állítása, a termelésindítás segítése

Elvárások:

  • Középfokú gépszerelő, mezőgazdasági gépszerelő vagy autószerelő végzettség

  • Termelési területen szerzett 2 év gépszerelői tapasztalat

  • Utazási hajlandóság (külföldi kiküldetés vállalása)

  • Angol nyelvtudás nem feltétel, de előnyt jelent

  • Jó kommunikációs képesség

  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, saját munkavállalói szerződés

  • Kiemelt juttatási csomag: havi és éves bónusz, Cafetéria

  • Ingyenes buszközlekedés

  • Kedvezményes étkezési lehetőség

  • Külföldi tapasztalatszerzési lehetőség

  • Folyamatos képzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • Lukácsháza

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az alábbi email e-mail címre!

Helyek Vas
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő