www.cvonline.hu

GÉPSZERELŐ (6720)

  • A hirdetés 996 napja lejárt

Elvárások:
•mezőgazdasági gépszerelői vagy autószerelői végzettség
•építőipari munkagépek szervizelésében szerzett több éves tapasztalat
•hidraulikai és hegesztés-technikai ismeretek
•min. B kategóriás jogosítvány

Személyiségét illetően:
•Kitartó, rugalmas,
•Önálló, jól kezelhető

Előnyök:
•technikusi, nehézgépkezelői végzettség

Feladatok:
•mezőgazdasági gépek szerelése, karbantartása
•ipari munkagépek szervizelése
•hegesztés

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•cafeteria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
•szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
•Győr környéke

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő