www.cvonline.hu

Gépszerelés, karbantartás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.29.
Hirdetés azonosító: 1178363

Irodatechnikai berendezéseket gyártó partnercégünk budaörsi irodájába keresünk gépszerelő, karbantartó feladatok ellátására diákot.

Feladatok:

  • Beérkező gépek takarítása, szétszerelése
  • Szervízelési folyamatokban való részvétel
  • Alkatrészek cseréje
  • Gépek tesztelése és ellenőrzése
  • Adminisztratív feladatok ellátása (munkalapok kitöltése)
  • Gépek csomagolása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony vagy passzív félév
  • angol nyelvtudás

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között heti 2-3 nap

Amit kínálunk

  • bruttó 1000 Ft/óra

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;">regisztrációt követően.

További információ, jelentkezés

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest