www.cvonline.hu

Megbízható, nemzetközi partnerünk részére keresünk

GÉPSOR-OPTIMALIZÁLÁSI MÉRNÖK

(HF 10-7163)

munkatársat.

Feladatai

  • Gépsorok optimalizálása hatékonyságuk szerint a termelés eredményességének érdekében,
  • Karbantartási folyamatok felügyelete,
  • Projektek koordinálása országszerte,
  • Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás,
  • Prezentációk megtartása,
  • Értékesítés támogatása.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (előny: gépészmérnök),
  • Multinacionális gyártó cégnél szerzett tapasztalat (előny: karbantartási, TPM tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Előny: értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Utazási hajlandóság,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, kiemelkedő juttatási csomag.
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezet,
  • Céges autó, mobiltelefon.

Egyéb

  • Munkakezdés: Akár azonnal
  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 10-7163” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése