www.cvonline.hu

Gépmester

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1116822

Partnerünk az egyik legmeghatározóbb autóelektronikai gyártó központtal rendelkezik a világon. Elsősorban vezérlő elektronikákat gyárt automata sebességváltóhoz, ABS-hez, légzsákhoz, elektrohidraulikus szervóhoz, karosszériaelektronikához, fedélzeti számítógéphez, valamint ESP és tolatóradar szenzorokat és komplett műszerfalakat is. Az alábbi pozícióba keressük hosszú távra új munkatársainkat: Jelentkezzen még ma!
Feladatok:

  • gyártó berendezések kezelése
  • a berendezések felügyelete és a munkafeladat keretén belül a berendezés optimális kihasználása vagy rendelkezésre bocsátásának biztosítása
  • gépek, magazinok adagolása
  • működőképesség ellenőrzése, hibás alkatrészek elkülönítése
  • hibák megszűntetése, annak dokumentációja
  • szerszámtartó előírás szerinti cseréje
  • ad-hoc zavarelhárítás

Elvárások:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • alapfokú végzettség
  • munkához való igényes, precíz hozzáállás

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil, nemzetközi cég
  • azonnali munkakezdés
  • versenyképes jövedelem
  • ingyenes céges buszjárat, több mint, 100 településről

Előnyök:
  • gépbeállítói, gépmesteri tapasztalat

  • Jelentkezését e-mailben várjuk.

Munkavégzés helye:
  • Hatvan