www.cvonline.hu

Gépmester - Stancológép

  • A hirdetés 1047 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

munkatársat debreceni telephelyére

Fő feladatok:

  • Az ügyfél igényeinek megfelelő termék stancolása
  • A stancológép - beleértve annak minden speciális funkcióját - beállítása és működtetése
  • Ütemtervek, munkautasítások és a többoldalú specifikációk megértése
  • A selejt felügyelete és pontosan regisztrációja
  • Minden gépkód, alkód, anyagkód, mennyiség és időtartam pontos regisztrációja a termelési adatok jegyzékében
  • A napi termelési határidők betartása

Elvárások:

  • Stancológép kezelésében megszerzett több éves tapasztalat (Heidelberg Varimatrix)
  • Nyomdai/papírfeldolgozói környezetben szerzett tapasztalat
  • A nyomdaipar és a nyomdászati illetve papír-feldolgozási folyamatok alapos ismerete
  • Legalább középiskolai végzettség
  • Stressztűrő képesség, kritikus, szűk határidők betartásának képessége
  • Alkalmazkodó képesség, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Minőségi munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát – a pozíció megnevezésével - a megadott e-mail címre. Kísérőlevelében kérjük, jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő