www.cvonline.hu
Gépmester - Stancológép
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2014.11.28.
Hirdetés azonosító: 875769
lejárt

  A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. debreceni partnere számára keres új munkatársat a következő munkakörbe:

Feladatok:

  •  Az ügyfél igényeinek megfelelő termék stancolása
  • A stancológép - beleértve annak minden speciális funkcióját - beállítása és működtetése
  • Munkautasítások, ütemtervek és a többoldalú specifikációk megértése
  • A selejt felügyelete és pontos regisztrációja
  • Minden gépkód, alkód, anyagkód, mennyiség és időtartam pontos regisztrációja a termelési adatok jegyzékében
  • A napi termelési határidők betartása

Elvárások:

  •  Stancológép kezelésében megszerzett több éves gépmesteri vagy segédgépmesteri tapasztalat (Heidelber Varimatrix)
  • Nyomdai/papírfeldolgozói környezetben szerzett tapasztalat
  • A nyomdaipar és a nyomdászati illetve papír-feldolgozási folyamatok alapos ismerete
  • Legalább középiskolai végzettség
  • Stressztűrő képesség, kritikus, szűk határidők betartásának képessége
  • Alkalmazkodó képesség, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • Minőségi munkavégzés

Amit nyújtunk:

  •  Versenyképes fizetés
  • Cafateria

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.