www.cvonline.hu

Gépmester- karbantartó

  • A hirdetés 1313 napja lejárt

Az EISPRO Kft. törökbálinti jégkrémgyára azonnali kezdéssel munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:

  • A termelés megindítása előtt ellenőrzi a gépek biztonságtechnikai berendezéseit.
  • A termékspecifikációban megadott mixarányok- adalékanyagok- csokoládék- bevonók- és csomagolóanyagok felhasználásának ellenőrzése. Mindezek dokumentálása a CSB-ben.
  • A gépnél lévő készletek műszakonkénti ellenőrzése és a készletlista kinyomtatása.
  • A gépre beosztott személyzet munkavégzésének irányítása és ellenőrzése.
  • A termelés folyamán a gép műszaki állapotát folyamatosan figyelemmel kíséri, annak meghibásodása esetén a problémát jelzi a műszakvezetőnek.
  • A kiadott karbantartói feladatokat maradéktalanul végrehajtja.
  • A jégkrémgyártó gépek, a hozzájuk kapcsolódó berendezések és eszközök műszaki előkészítése a termelésre.
  • A termelő gépek folyamatos karbantartása.
  • A meghibásodott gép javítási idejének minimalizálása.
  • A gépek műszaki előkészítéséhez, karbantartásához, javításához szükséges alkatrészek, eszközök, anyagigényének folyamatos jelzése a műszaki vezető felé.

Elvárások:

  • Műszerész végzettség.
  • Élelmiszergyártásban szerzett tapasztalat.
  • Mechanikus és pneumatikus rendszerek ismerete és szerelésükben szerzett tapasztalat.
  • Forgácsolási eljárások (esztergálás, marás, stb.) ismerete és alkalmazása.
  • Hegesztés (védőgázos illetve ív).
  • Tintasugaras feliratkészítők kezelésében szerzett tapasztalat.

 Egyéb elvárások:

  • Érettségi.
  • Kreativitás.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

 Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Béren kívüli juttatás.

 Munkavégzés helye:

Törökbálint

 Jelentkezés az állásra: az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola