www.cvonline.hu

Gépmester - hajtogatógép (Debrecen)

Trenkwalder
Hozzáadva: 2016.07.30.
Jelentkezési határidő: 2012.05.25.
Hirdetés azonosító: 395754
lejárt

teaser top

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Multinacionális partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

ˇ Elolvassa és megérti az ütemterveket, munkautasításokat és a többoldalú specifikációkat.

ˇ Beállítja és működteti a hajtogató gépeket, beleértve azok minden speciális funkcióját.

ˇ Az ügyfél igényeinek megfelelő íveket hajtogat.

ˇ Felügyeli és pontosan regisztrálja a selejtmennyiséget és a legyártott termékek darabszámát.

ˇ Pontosan regisztrál minden gépkódot, alkódot, anyagkódot, mennyiséget és időtartamot a rendszerben.

ˇ Felel az általa működtetett berendezéseken munkát végző kollégák koordinálásáért, a biztonságos és minőségi munkavégzésükért.

ˇ Betartja a napi termelési határidőket.

ˇ Részt vesz a fejlesztési csapatmunkában a folyamatok javítása, az alacsonyabb termelési költségek elérése és az ügyfélnek nyújtott szolgáltatások magasabb színvonalra emelése érdekében.

ˇ Megérti az alapvető ISO 9001 koncepciókat és támogatja a minőségi követelmények betartását az ISO keretén belül.

ˇ Előrelátó módon támogatja a Nyomdai Műszakvezető tevékenységét a környezetvédelmi, egészségügyi és biztonsági ügyek (EHS) terén.

ˇ Üzleti rendszereket használ, a munka státuszát rögzíti a munkaállapot-ellenőrző rendszerben.

Elvárások:

ˇ Legalább középiskolai végzettség

ˇ Több éves nyomdaipari tapasztalat

ˇ Hajtogatógépen megszerzett 3-5 éves gyakorlat, a nyomdaipar és a nyomdászati folyamatok alapos ismerete

ˇ Stressztűrő képesség, kritikus, szűk határidők betartásának képessége

ˇ Képes alkalmazkodni a változó prioritásokhoz és tud felügyelet nélkül dolgozni

Munkavégzés helye:

Debrecen

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a referenciaszám (NYÍR-9-12) megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

További információk: 06 42 / 507 ? 077

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

teaser bottom
Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg