www.cvonline.hu

Gépmester (Debrecen) (INTS/5/6)

  • A hirdetés 870 napja lejárt

Stabil hátterű multinacionális nyomdaipari partnercégünk debreceni termelőüzeme számára keresünk, tapasztalt színes gépmester munkatársat.

Feladatok:

  • Az ofszet több színes nyomdagépek beállítása és működtetése
  • Színmérési eszközök, színrendszerek ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő ívek nyomtatása
  • Napi termelési határidők betartása
  • A kellékanyag- és papírfelhasználás felügyelete és pontos regisztrálása
  • A nyomógépen dolgozó kollégák koordinálása
  • Részvétel a folyamatok javításában

Elvárások:

  • Legalább középiskolai végzettség
  • Legalább 5 éves gépmesteri tapasztalat több színes Heidelberg nyomógépek mellett
  • Nagy formátumú 6-8 nyomóműves gépek kezelésében való jártasság
  • A nyomdaipari folyamatok alapos ismerete
  • Stressztűrő képesség, kritikus, szűk határidők betartásának képessége
  • Alkalmazkodó képesség, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Minőségi munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Nyomdában szerzett tapasztalat
  • Gyártási folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Gyalogkíséretű targonca tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Tréningek, folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag: bér + műszakpótlék + cafeteria
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő