www.cvonline.hu

GÉPLAKATOS

  • A hirdetés 1065 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, a villamos-energiaipari területen gyártó tevékenységet végző magyar középvállalatunk új munkatársat keres

GÉPLAKATOS

munkakörbe.

Feladatok:

  • gépelemek és gépszerkezetek szerelése (cseréje, javítása, karbantartása, beállítása)
  • gépszerkezetek, gépek megkívánt működését biztosító műszaki paramétereinek beállítása

Elvárások:

  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • középfokú szakképesítés/szakmunka
  • 3 műszakban való munkavégzés

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható magyar munkahely
  • cafeteria
  • beutazás támogatás
  • éves bónusz

Munkavégzés helye: Nyírtelek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő