www.cvonline.hu

Géplakatos

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Géplakatos

munkatársat keres.

Elvárásaink:

  • géplakatos végzettség
  • több éves szakmai gyakorlat
  • a cég gyártási folyamatainak elsajátítása, abban való részvétel
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • precizitás,
  • megbízhatóság

Amit nyújtani tudunk:

  • hosszú távú, megbízható munkahely
  • átlag feletti kereseti lehetőség
  • kulturált munkakörnyezet

Elbírálásnál előnyt jelent:

  • targoncavezetői jogosítvány

Munkavégzés helye: Hajdúsámson

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Hajdúsámson
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Hajdúsámson