www.cvonline.hu

Géplakatos - Orosháza

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Dolgozzon Ön is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál,

a Linamar Hungary Zrt.-nél

GÉPLAKATOS POZÍCIÓBAN

Orosházán!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Lakatos munkák kivitelezése
  • Felújítások, korszerűsítések, átalakítások elvégzése, folyamatos fejlesztés és ötletek kidolgozása
  • Mechanikai karbantartók munkájának segítése
  • A feltárt hiányosságok pótlása-javítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 1-2 év gyakorlat
  • Középfokú szakirányú végzettség vagy technikum
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Előny: hidraulikus ismeret

Amit nyújtunk:

  • Cafeteria
  • Bónusz rendszer
  • Utazás támogatás
  • Stabil állás, karrierlehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja a + 36 20 216 00 43-as telefonszámot hétköznapokon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:
BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014