www.cvonline.hu

Géplakatos művezető

  • A hirdetés 1088 napja lejárt
Partnerünk köszörűszerszám gyártással foglalkozó magyar tulajdonú vállalat, géplakatos csapatukba keresünk művezetőt.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Vágó és tisztítókorongok gyártására használt hidraulikus présgépek üzemeltetése, beállítása, karbantartása, javítása, szerszámcserék elvégzése
  • Présgépeken gyártott termékek ellenőrzése
  • Kb 15 fős csoport irányítása
  • Termeléssel járó adminisztratív feladatok elvégzése

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Géplakatos, gépjavító lakatos végzettség

Tapasztalat:

  • Géplakatos, gépjavító lakatos végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Gépbeállítói területen szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély
  • Hidraulikus és/vagy pneumatikus ismeretek
  • Számítógépes ismeretek

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Dél-Pest

Nyelvismeret: -, - szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B17GlM

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés