www.cvonline.hu

GÉPKOCSIVEZETŐ

  • A hirdetés 677 napja lejárt

20 éves múlttal rendelkező cég

munkatársakat

keres.

Feladatok:

  • a társaság által forgalmazott termékek belföldre és a környező országokba történő kiszállítása előre meghatározott útvonalterv szerint
  • gépjárművezetéshez kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • egyéb, értékesítéshez kapcsolódó dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • legalább 2 éves gépjárművezetői tapasztalat
  • nagy munkabírás, vevőorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli egyéb juttatás
  • hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Magyarország és külföld

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal 2015. december 15-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő