www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

  • A hirdetés 624 napja lejárt

Német hátterű nemzetközi vállalatcsoport, amely ipari felhasználók, szervizek és műhelyek számára nyújt professzionális szolgáltatást, Budapest melletti kirendeltségébe keres

GÉPKOCSIVEZETŐ

munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • belföldi szerződéses partnereknek történő kiszállítások bonyolítása 1-, 2-, illetve 3-napos járatok keretében
  • szállításokkal kapcsolatos adminisztráció
  • partnerek tájékoztatása a kínált termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatban (betanítást követően)

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • PÁV II
  • digitális gépjárművezetői kártya
  • darabárus ADR
  • nyitottság informatikai eszközök használatára
  • erkölcsi bizonyítvány
  • jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • román nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú biztos állás jó nevű, nemzetközi céges háttér
  • vonzó bérezés és juttatási csomag
  • kihívásokkal teli, változatos, érdekes munkakör
  • folyamatos képzés, tréningezés, szakmai fejlődési lehetőségek
  • kiváló munkakörülmények, modern gépjárműpark

Jelentkezés módja: Amennyiben szeretne egy fiatalos, sikeres csapat tagja lenni, kérjük, küldje el pályázati anyagát az alábbi e-mail címre.