www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

Régió:

Bács-Kiskun

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 918811
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kőolaj, logisztikával foglalkozó partnercégünk részére keresünk gépkocsivezetőt, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • technikai eszközök fuvarozása kötött területen
  • 5 nap munka , 2 nap pihenő
  • 1 nap készenlét

Elvárások:

  • C és E kategóriás jogosítvány
  • Legalább egy éves fuvarozási gyakorlat
  • PÁV III. alkalmassági és  EÜ 2-es, valamint GKI vizsga
  • Digitális menetíró készülék ismerete és kártya feltétele

Előnyt jelent:

  • Túlméretes rakomány szállításában szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk

  • Munkaruha juttatás
  • Négy havi munkaidő keret
  • Túlóra elszámolás a hatályos MT szerint

Jelentkezését fényképes önéletrajz feltöltésével teheti meg a regisztrációt követően Link megjelenítése