www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 879640
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kőolaj, földgáz kitermeléssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk gépkocsivezetőt, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Ipari melléktermék fuvarozása kötött területen
  • 4 nap munka (12 óra/nap), 4 nap pihenő
  • 1 nap készenlét

Elvárások:

  • C és E kategóriás jogosítvány
  • Legalább egy éves fuvarozási gyakorlat
  • PÁV III. alkalmassági és  EÜ 2-es, valamint GKI vizsga
  • Digitális menetíró készülék ismerete és kártya feltétele

Előnyt jelent:

  • Tartálykocsin szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk

  • Védőruha juttatás
  • 20% tartályos pótlék
  • Négy havi munkaidő keret
  • Túlóra elszámolás a hatályos MT szerint

Jelentkezését fényképes önéletrajz feltöltésével teheti meg a regisztrációt követően Link megjelenítése