www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

  • A hirdetés 1239 napja lejárt

1997-től folyamatosan fejlődő fuvarozó cég fiatalos dinamikus csapatába keres belföldi és nemzetközi árufuvarozásban jártas kollégát

munkakörbe.

Feladatok:

  • árufuvarozás belföldön 24 tonnás nyerges szerelvénnyel
  • áruszállítás az ország területén

Munkaidő:

  • ETR szerinti

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • minimum „E” kategóriás jogosítvány
  • GKI végzettség
  • empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • precizitás, pontos munkavégzés

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett min. 1 év tapasztalat
  • ADR végzettség, Páv II.

Amennyiben úgy érzi, hogy a hirdetésben szereplő elvárásoknak megfelel, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.