www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 1094650

Cégünk mára Európa legnagyobb kiskereskedelmi média csoportjává vált, amely teljes körű Point of Sale és ambient média megoldásokat nyújt mindazoknak, akik hatékony és innovatív kommunikációs megoldásokat keresnek. Ha a gépkocsivezetés a szerelmed, akkor ezzel a lehetőséggel a hobbid a munkád lehet.
Feladatok:

  • Reklám autó, reklám bicikli és Piaggio vezetése
  • Esetenkénti telephelyen történő pakolás, kampány előkészítés, eszközök szállítása

Elvárások:
  • B kategóriás jogosítvány
  • 1-2 éves balesetmentes vezetési tapasztalat
  • Heti 4 nap vállalása

Juttatások:
  • Bruttó 824-1059 Ft/órás bér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Kategória
Régió