www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

  • A hirdetés 470 napja lejárt

Cégünk igényes alumínium-üveg homlokzatok, függönyfalak, ablakok, ajtók, üvegtetők, beltéri üvegszerkezetek kivitelezésével foglalkozik.
Minőség, megbízhatóság, és a határidők pontos betartása, és ezzel megrendelőink megelégedettségének elérése.
Mérnökeink 1995 óta vesznek részt magas színvonalú, magyarországi és külföldi projektek megvalósításában.

Csapatunk bővítéséhez:

munkakör betöltésére munkaerőt keresünk

Feladatok:

  • Késztermékek sérülésmentes felrakodása, leszállítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Gépjármű tisztán tartása
  • Azokon a napokon mikor nincs kiszállítás, cégünk gyártási folyamatainak segítése

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetési gyakorlat kisteherautón
  • Műszaki érzék
  • Precizitás
  • Rugalmasság, pontosság, jó problémamegoldó képesség
  • Targoncavezetői jogosítvány

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő