www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2016.09.06.
Hirdetés azonosító: 1045488

Nagykövet mellé keresünk professzionális gépkocsivezető kollégát hosszú távra, teljes munkaidőbe.

Feladatok:

- Nagykövet, diplomaták, magas beosztású személyek szállítása
- Kapcsolattartás a nagykövet asszisztensével és az operatív vezetővel
- Útvonalak tervezése, optimalizálsa
- Megtett kilométerek nyomon követése, adminisztrálása
- A gépkocsi külső és belső tisztán tartása, javaslattétel karbantartásra

Elvárások:

- Érvényes vezetői engedély (PAV)
- Minimum 10 éves releváns tapasztalat
- Budapest ismerete
- Folyékony ANGOL nyelvtudás, holland nyelvismeret előny
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (outlook naptár)
- Rugalmasság (túlórák és hétvégi munkavégzés előfordulnak)
- Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
- Rendezett, ápolt megjelenés

Amit kínálunk:

- Professzionális munkakörnyezet
- Biztos munkahely
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján