www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

  • A hirdetés 313 napja lejárt

Gépkocsivezetőt

nagytételben történő ételszállításra, B kategóriás jogosítvánnyal

5. kerületbe azonnali kezdéssel felveszünk.

Munkakezdés reggel 5 órakor.

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszú távú munkahely
  • B. kategóriás jogosítvánnyal vezethető zárt rakterű tehergépkocsi

Elvárásaink a jelölttel szemben:

  • büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
  • Budapesti és Pest megyei helyismeret
  • kisteherautó vezetésében és rakodásában szerzett tapasztalat

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...