www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1018728

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó partnercégünk, saját csapatába keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • A cég (belföldi) telephelyei közötti áruszállítás,
  • alapanyagok beszerzése,
  • áru átvétele/átadása, rakodása,
  • hatékony problémamegoldás.

Elvárások:
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat,
  • fémipari területen szerzett tapasztalat,
  • helyes időgazdálkodás, eredményorientáltság.

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem és utazási támogatás
  • Önálló munkavégzési lehetőség

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Nyelv:
  • Magyar

  • Részletes, szakmai önéletrajz elküldésével és a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Mórahalom