www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

Hozzáadva: 2017.10.22.
Hirdetés azonosító: 1018726

Magyarországon piacvezető fagyasztott termékeket forgalmazó nagyvállalat részére pozícióba munkatársakat keresünk
Feladatok:
  • Élelmiszerek szállítása megadott üzletekbe előrendelések alapján
  • Dunakeszin lévő depóból kell indulni és oda is kell érkezni nap végén
  • Készpénzforgalom bonyolítása
  • Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése
  • Napi leltár és elszámolás készítése

Elvárások:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetési gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fix fizetés + bónusz
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Gépjármű biztosítása munkaidő alatt

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Dunakeszi