www.cvonline.hu

Gépkocsivezető (üzemeltető raj)

  • A hirdetés 6 napja lejárt

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • Szállítási feladatok ellátása
  • Gépjármű üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos feladatok
  • Menetlevél szabályos használata
  • Gépjármű javításának megszervezése

  • Legfeljebb 8 általános iskolai végezettség
  • C kategóriás jogosítvány
  • Egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés
  • Magyar állampolgárság
  • Magyarországi lakhely
  • Büntetlen előélet

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • D kategóriás vagy hivatásos jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
  • Felelősséget, teljesítményt elismerő jövedelem
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Széleskörű szociális juttatás
  • Tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
  • Távolabbi lakhely estén szállás biztosítása

A szakmai önéletrajz megküldésével 2017.11.15-ig

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Gépjárművezető, Gépkocsivezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű