www.cvonline.hu

Gépkocsivezető - szakápoló

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

Feladatok:

  • ügyeleti gépkocsi vezetése
  • személyi sofőr feladatok ellátása
  • gépkocsi és annak okmányainak karbantartása
  • ügyintézés
  • céges flotta kezelése
  • telephelyek közötti fuvarozás
    képzettség esetén:
  • mentő szakápolói feladatok önálló elvégzése (Pl. EKG., vérvétel stb.)

Elvárások:

  • Érvényes gépkocsivezetői engedély, PAV 1 jogosítvány
  • Feddhetetlen előélet, balesetmentes közlekedési múlt, kiváló tájékozódási képesség, udvariasság, megbízhatóság, pontosság
  • Legalább középiskolai végzettség
  • Mentő szakápolói végzettség előny!!!
  • Előny angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • ügyeletben szerzett gyakorlat előny
Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol