www.cvonline.hu

Gépkocsivezető diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1021143

Sokszor érezted már, hogy legszívesebben beülnél a kocsiba és száguldanál? De nem tudod igazából megmondani, hogy hova? Mi adunk neked úti célt és fizetést is hozzá!
Feladatok:

  • Reklám autó, reklám bicikli és Piaggio vezetése
  • Esetenkénti telephelyen történő pakolás, kampány előkészítés, eszközök szállítása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • B kategóriás jogosítvány
  • 1-2 éves balesetmentes vezetési tapasztalat
  • Heti 3 nap vállalása

Juttatások:
  • Bruttó 655-855-ig Ft/óra

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen POS!

Egyéb információk:
Munkaidő: Hétfőtől péntekig 3 nap, napi 8-10-12 óra