www.cvonline.hu

Gépkocsivezető ("B" és "C" kategóriás)

  • A hirdetés 654 napja lejárt

Élelmiszer Kereskedelmi raktárunkba "B" és "C" kategóriás jogosítvánnyal, szállítói gyakorlattal rendelkező

gépkocsivezetőt

felveszünk.

Feladatok:

  • partnereink rendelésinek kiszállítása Budapesten és vidéken
  • telephelyeink áruellátása vidéken
  • szokásos gk vezetői teendők

Elvárás:

  • "B" és "C" kategóriás jogosítvány
  • szállítási , áruátadásási tapasztalat, gyakorlat
  • nagy autó esetén GKI kártya, „hátfal emelő vizsga" feltétel
  • erkölcsi bizonyítvány (munkaszerződéskor kérjük)

Telephelyünk: Budapest, Hofherr u.

Önéletrajzos jelentkezését e-mailben várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő