www.cvonline.hu

Gépkocsi sofőr, Rakodó

  • A hirdetés 301 napja lejárt

Keressük gépkocsi sofőr és rakodó munkakörbe új kollégánkat.

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • Raklapos építőanyagok és vasanyagok szállítása, illetve daruzása Vásárlóinknak (3,5 tonna, 7,5 tonna és 12 tonnás gépkocsik)
  • Szállítással kapcsolatos áruk rakodása / kézi mozgatása
  • Ömlesztett áru kiszállítása
  • Kötelező adminisztrációk vezetése (menetlevél, szállítólevél, tevékenységigazoló lap, tahográf stb.)

Előnynek számít, ha új munkatársunk rendelkezik az alábbiakkal:

  • targonca vezetői engedély!
  • építőanyag és vasanyag ismeret
  • vastelepen, tüzéptelepen szerzett tapasztalat
  • E kategóriás jogosítvány

Új munkatársunk rendelkezzen az alábbiakkal:

  • autódaru kezelői képesítés és gyakorlat !!!
  • GKI kártya - Gépjárművezetői képesítési igazolvány
  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
Hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, versenyképes fizetéssel és egyéb juttatásokkal. Minden nap változatos feladatok, új Vásárlók
és kihívások. Csapatunk pörgős, fiatalos és családias, ha úgy érzi szeretne részese lenni jelentkezzen hozzánk.

Kezdés:
Azonnali

Munkavégzés helye, ideje:

Teljes munkaidőben 7.00-16.00 között, mindig pátyi telephelyi indulással és érkezéssel

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.
Azok jelentkezését várjuk, akik az elvárásoknak megfelelően minden képesítéssel rendelkeznek.

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő