www.cvonline.hu

Gépkocsi sofőr, Rakodó

  • Az állásajánlat lejárt.

Keressük gépkocsi sofőr és rakodó munkakörbe új kollégánkat.

Főbb feladatok

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • Raklapos építőanyagok és vasanyagok szállítása, illetve daruzása Vásárlóinknak (3,5 tonna, 7,5 tonna és 12 tonnás gépkocsik)
  • Szállítással kapcsolatos áruk rakodása / kézi mozgatása
  • Ömlesztett áru kiszállítása
  • Kötelező adminisztrációk vezetése (menetlevél, szállítólevél, tevékenységigazoló lap, tahográf stb.)

Előnyök

Előnynek számít, ha új munkatársunk rendelkezik az alábbiakkal:

  • targonca vezetői engedély!
  • építőanyag és vasanyag ismeret
  • vastelepen, tüzéptelepen szerzett tapasztalat
  • E kategóriás jogosítvány

Elvárások a jelentkezővel szemben

Új munkatársunk rendelkezzen az alábbiakkal:

  • autódaru kezelői képesítés és gyakorlat !!!
  • GKI kártya - Gépjárművezetői képesítési igazolvány
  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
Hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, versenyképes fizetéssel és egyéb juttatásokkal. Minden nap változatos feladatok, új Vásárlók
és kihívások. Csapatunk pörgős, fiatalos és családias, ha úgy érzi szeretne részese lenni jelentkezzen hozzánk.

Kezdés
Azonnali

Munkavégzés helye, ideje

Teljes munkaidőben 7.00-16.00 között, mindig pátyi telephelyi indulással és érkezéssel

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.
Azok jelentkezését várjuk, akik az elvárásoknak megfelelően minden képesítéssel rendelkeznek.

Munkavégzés helye Páty- Pest megye
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest