www.cvonline.hu

Gépkocsi Értékesítő

  • A hirdetés 89 napja lejárt

A több mint 25 éve autóértékesítéssel és szervizzel foglalkozó

Gyulai Cégcsoport

munkatársat keres

Amennyiben szívesen csatlakozna egy nagyszerű és sikeres vállalathoz, kiemelkedő a kommunikàcióban, szereti a sikert, vàrjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • Új- és használt autók, motorok értékesítése, ezzel kapcsolatos teljes körű adminisztráció
  • A márka modelljeinek bemutatása, a háttérszolgáltatások ismertetése
  • A gépjármű vásárláshoz kapcsolódó szolgáltatások értékesítése (biztosítás, hitel)
  • Szerződéskötések lebonyolítása
  • Hozzájárulni munkàjàval a cég eddigi töretlen sikereihez

Elvárások:

  • Nagyfokú munkabírás
  • Gyors tanulási kèszsèg
  • Ügyfèlközpontú szemlèlet
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • A járművek iránti érdeklődés
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • B kategóriás jogosítvány

Kereskedelemben eltöltött évek előnyt jelentenek, de nem elvárás!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Jelentkezés szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen "értékesítő" jeligére.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő