Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Gépkocsi értékesítő, tanácsadó

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 955873

inaktív

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Megbízónk által forgalmazott autómárkák értékesítése, új ügyfelek, értékesítési lehetőségek felkutatása, korábbi ügyfelek újraaktiválása.

Feladatkör, felelősségek:

• Autómárkák értékesítésében vagy munkafelvevő tapasztalattal rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk.

• Új ügyfelek, értékesítési lehetőségek felkutatása

• Korábbi ügyfelek újraaktiválása

• Gépjármű finanszírozás, biztosítás-értékesítés

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Minimum 2-3 év gépjármű értékesítésben szerzett / munkafelvevői tapasztalat

• Finanszírozási, pénzügyi lízing ismeretek

Előny:

• használt autó beszerzésben és

• CRM rendszer használatában szerzett tapasztalat

A megbízó cég profilja:

Megbízónk több évtizedes múlttal rendelkező, piacvezető, magyar tulajdonban lévő autóipari vállalat.

Amit megbízónk kínál:

• fejlődési lehetőség

• szakmai képzések

• jó munkakörülmények

• alapfizetés + jutalék

• hosszú távú, stabil munkahely, tőkeerős vállalat