www.cvonline.hu

GÉPKISZOLGÁLÓ

  • A hirdetés 381 napja lejárt

Sanner egy világszerte termelő német családi vállalkozás, aki elsődleges gyógyszerészeti, orvostechnikai, egészségmegőrző, valamint étrend-kiegészítő termékek számára gyárt elsődleges csomagolást. A világ egyik vezető gyártója a tabletták, pezsgőtabletták és tesztcsíkok nedvszívó csomagolásában.

A cégcsoport németországi (Bensheim) székhelye mellett további gyártó üzemekkel rendelkezik Magyarországon (Budapest) és Kínában (Kunshan) és értékesítési pontokkal az USA-ban, Indiában és Indonéziában.

Budapest  XXIII. kerületi gyártóüzemünkbe több műszakos munkarendbe azonnali kezdéssel kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Napi termelési feladatok elvégzése
  • Gyártósoron lévő szereldei gépek, berendezések kiszolgálása
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok mozgatása, csomagolás
  • Termelés folyamatos támogatása
  • Munkájához szükséges minőségirányítási utasítások betartása.

Elvárások:

  • Folyamatos műszakos munkarend vállalása ( 2 nap 12 órás műszak, 2 nap pihenő; Műszakok  5:40-17:40; 17:40-5:40)
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli bérezés + juttatások
  • Biztos jövedelem, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Cafeteria – már az első hónaptól
  • Utiköltség támogatás
  • Modern, kulturált, klimatizált üzem

Amennyiben a fentiek elnyerték tetszését, juttassa el szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő