www.cvonline.hu

Gépkiszolgáló operátor

  • A hirdetés 578 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártósori betanított munka,

  • Élelmiszeripari csomagolás, címkézés, válogatás

  • Gépek tisztítása, kezelése.

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség,

  • 3 műszakos munkarend vállalása,

  • Álló munka vállalása,

  • Büntetlen előélet.

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a „Gépkiszolgáló operátor” megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy jelentkezzen az alábbi telefonszámon: 22/510-230.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő