Gépkiszolgáló (másodállású munkalehetőség) (Referenciaszám: PJ3035)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.05.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 833006

Győrben működő élelmiszeripari partnerünk csapatába keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe

GÉPKISZOLGÁLÓ (másodállású munkalehetőség)

Feladatok:
- A termelési gépek folyamatos kiszolgálása
- A gyártott termékek minőségének folyamatos ellenőrzése
- A munkaterület és a termelő gépek folyamatos tisztántartása

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Megbízhatóság
- Önállóság
- Pontos és precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatási csomag
- Műszakpótlék
- Alkalmi munkalehetőség (12 órás műszakok)

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 96/410-525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.