Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Gépkezelői és anyagmozgatói munkakörbe keresünk diákokat

PROHUMAN
 
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 978000

Aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat keresünk gépkezelői munkakörbe
Feladatok:

  • anyagmozgatás, gépkezelés

Elvárások:
  • aktív vagy passzív hallgatói jogviszony, heti 3 munkanap vállalása két műszakos munkarendben

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség, bruttó 615 Ft-os órabér + műszakpótlék

Előnyök:
  • jó kézügyesség,

Jelentkezés módja:
  • email

Munkavégzés helye:
  • Győr

Egyéb hasonló állások Önnek
Corporate Accounts Receivable Specialist

Randstad Hungary Kft.

Would you like to leave the SSC sector and work...
Budapest


Financial Account Manager

Randstad Hungary Kft.

Are you an expert in English and have a Finance...
Budapest


C/C++ Platform Engineer

Randstad Hungary Kft.

Our client is a global leader in providing cust...
Budapest