Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Gépkezelői és anyagmozgatói munkakörbe keresünk diákokat


 
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 978000

Aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat keresünk gépkezelői munkakörbe
Feladatok:

  • anyagmozgatás, gépkezelés

Elvárások:
  • aktív vagy passzív hallgatói jogviszony, heti 3 munkanap vállalása két műszakos munkarendben

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség, bruttó 615 Ft-os órabér + műszakpótlék

Előnyök:
  • jó kézügyesség,

Jelentkezés módja:
  • email

Munkavégzés helye:
  • Győr

Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkezelő és adminsztrációs feladatok

Trenkwalder Kft

Gépkezelő operátorokat keresünk világszínvonalú...
Jász-Nagykun-Szolnok


Betanított fémipari munkatárs

Trenkwalder Kft

Svájci tulajdonú csúcsminőségű termékek fejlesz...
Bács-Kiskun


Raktáros-csomagoló

Trenkwalder Kft

Svájci tulajdonú csúcsminőségű termékek fejlesz...
Bács-Kiskun