www.cvonline.hu
Gépkezelő,csiszoló-polírozó (Referenciaszám: PJ5079)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.15.
Jelentkezési határidő: 2017.01.17.
Hirdetés azonosító: 1090547

Székesfehérvárra KÖFÉM területén a keréktermékek gyáregységéhez keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörökre:

Gépkezelő, Csiszoló-Polírozó,Csomagoló

Feladatok:
Különböző területeken a fél kész keréktermékek:
- Felületkezelése
- Csiszolás - polírozás
- Gépkezelés
- Csomagolás a feladat

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- 1-3év szakmai tapasztalat
- Targonca vezetői engedély előny

Munkarend:
- 3 műszak, bizonyos területeken 12 órás folyamatos munkarend

Amit kínálunk:
- Bérezés, bruttó 160.000Ft /hó

- Régióban legkiemelkedőbb Cafeteria juttatás, éves 428.040Ft keret összeg
- Törvényi feltételeknél magasabb műszakpótlék
- Különböző bérenkívüli juttatási csomagok
-Céges járat biztosítása Székesfehérvár vonzáskörnyékéről

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 20/492-7894
Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Tokai Edit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.