www.cvonline.hu

Gépkezelő

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 996535

munkatársat
Feladatok:

  • magsiló és héjraktár technológiai kezelése
  • beérkező termékek betárolása
  • feldolgozó üzem alapanyaggal történő folyamatos ellátásának biztosítása
  • üzemelés folytonosságának biztosítása
  • technológiai folyamatok folyamatos ellenőrzése és figyelemmel kísérése
  • kapcsolódó dokumentációk kezelése

Elvárások:
  • Gépész szakirányú szakmunkás végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Legalább 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Magas fokú pontosság.

Juttatások:
  • azonnali munkába állás
  • stabil hátterű vállalat
  • fejlődési lehetőség
  • multinacionális közeg

Előnyök:
  • Malomipari vagy mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével

Munkavégzés helye:
  • Foktő