www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 392 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres nyírbátori partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Gépkezelő

(MIS221)

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek, berendezések munkautasítás szerinti üzemeltetése, beállítása

  • Gépek alapanyaggal történő feltöltése

  • Alkatrészek előkészítése

  • Termékek termelési terv szerinti sorrendben és mennyiségben történő mozgatása és legyártása a kiadott utasítások alapján

  • Minőségi -, és folyamatleírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás végzettség

  • Gyártás területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat

  • Önálló, minőségi munkavégzés

  • Tanulási készség

  • Jó kézügyesség

  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Versenyképes jövedelem

  • Cafeteria

  • Útiköltség térítés

  • Multinacionális környezet

Munkarend:

  • Többműszakos

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/588 9223 telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014