www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 512 napja lejárt

A Csalit Kft. Ponsse Buffalo erdészeti közelítőgépre gyakorlattal rendelkező

gépkezelőt

keres!

Feladatok:

  • Ponsse Buffalo erdészeti közelítőgép kezelése
  • Elvárt iskolai végzettség: Elegendő szakmunkás bizonyítvány, illetve gépkezelői végzettség megléte

Elvárt tapasztalat:

  • Egyéni képességektől függően. Egyedül a megadott típusú gépet kell kezelni.

Munkavégzés időtartama: heti 40 óra

Fizetés megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Változó

Munkakezdés időpontja: azonnal (illetve leghamarabb október 1. hetében)

Jelentkezését a megadott e-mail címre küldheti el.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő