www.cvonline.hu

Gépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 977611

Berettyóújfalui műanyagipari partnerünk részére keresünk kollégákat munkakörbe
Feladatok:

  • termékek gyártásában való részvétel
  • gépek kiszolgálása, alapanyaggal való ellátása
  • legyártott termékek ellenőrzése
  • munkakörnyezet rendezettségének fenntartása és tisztántartása

Elvárások:
  • minimum szakmunkás iskolai végzettség
  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • több műszakos munkarend vállalása
  • megbízható munkavégzés, jó állóképesség

Juttatások:
  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • berettyóújfalui vagy környéki lakóhely

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a munkakör feltüntetésével.