www.cvonline.hu

Gépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 974610

Az UEFA Európa bajnokság hivatalos támogatója, a Continental Kft. megbízásából keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Félkész és kész termékek előállítása
  • Gépek szakszerű működtetése, üzemeltetése
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Elektronikai ismeretek

Juttatások:
  • Cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazás támogatás

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szezett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az email címünkre.

Egyéb információk:
3 műszak: 5:40-13:50, 13:40-21:50, 21:40-5:50, heti váltásban 4 műszak: 5:40-17:50, 17:40-5:50, 2 nap munka, 2 nap szabad, heti váltásban