www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 668 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

Gépkezelő

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • flexonyomógépen csomagolóanyag gyártása
  • gyártott termékek feldolgozása, minőségének folyamatos ellenőrzése
  • munkafolyamatok számítógépes rögzítése
  • karbantartás, a gép műszaki állapotának megőrzése

Elvárások:

  • műszaki végzettség
  • számítógépkezelési gyakorlat
  • többműszakos munkarend vállalása
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • problémamegoldó készség
  • felelősségteljes és gyors döntésképesség

Előnyt jelent:

  • flexonyomtatásban szerzett gyakorlat
  • angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség
  • munkakörnyezet iránti igényesség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • szakmai továbbképzések, folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a lentie-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: gépkezelő!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol